Produkte > QUALTEK > 17-M100B-M
17-M100B-M
17-M100B-M Qualtek
17_series-240479.pdf
Hersteller: Qualtek
Cable Ties STD NYL CBL TIES BLK .098X4.0"L 1000PK
auf Bestellung 168 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 17-M100B-M Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLACK 18LB 3.93", Features: UV Resistant, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 18 lbs (8.16 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.098" (2.50mm), Bundle Diameter: 0.81" (20.50mm), Length - Actual: 0.328' (100.00mm, 3.93"), Length - Approximate: 4".
Weitere Produktangebote 17-M100B-M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
17-M100B-M 17-M100B-M Hersteller : Qualtek 17_series.pdf Description: CBL TIE LOCKING BLACK 18LB 3.93"
Features: UV Resistant
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 18 lbs (8.16 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.098" (2.50mm)
Bundle Diameter: 0.81" (20.50mm)
Length - Actual: 0.328' (100.00mm, 3.93")
Length - Approximate: 4"