Produkte > QUALTEK > 17-S500B-M
17-S500B-M Qualtek
17_series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 1.64'
Features: UV Resistant
Packaging: Bulk
Color: Black
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.189" (4.80mm)
Bundle Diameter: 5.71" (145.00mm)
Length - Actual: 1.640' (500.00mm)
Length - Approximate: 19.75"
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 17-S500B-M Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 1.64', Features: UV Resistant, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.189" (4.80mm), Bundle Diameter: 5.71" (145.00mm), Length - Actual: 1.640' (500.00mm), Length - Approximate: 19.75".