17.5OHGMA20 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 20A 17.5KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 2.500" Dia x 14.133" L (63.50mm x 359.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Surface Mount
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35kA
Voltage Rating - AC: 17.5 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 17.5OHGMA20 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 20A 17.5KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 2.500" Dia x 14.133" L (63.50mm x 359.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Surface Mount, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35kA, Voltage Rating - AC: 17.5 kVAC.
Weitere Produktangebote 17.5OHGMA20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
17.5OHGMA20 17.5OHGMA20 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_corporation_eton-s-a0007018292-1-1734516.pdf Specialty Fuses 17.5KV20Amp 2.5" OIL