17.5TDMEJ31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-12kv-medium-voltage-din-fuses-datasheet-720104-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 31.5A 17.5KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 2.008" Dia x 17.400" L (51.00mm x 442.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 31.5A
Mounting Type: Requires Holder
Approval Agency: VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - AC: 17.5 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 17.5TDMEJ31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 31.5A 17.5KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 2.008" Dia x 17.400" L (51.00mm x 442.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 31.5A, Mounting Type: Requires Holder, Approval Agency: VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - AC: 17.5 kVAC.
Weitere Produktangebote 17.5TDMEJ31.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
17.5TDMEJ31.5 17.5TDMEJ31.5 Hersteller : Bussmann / Eaton coois01328_1-2264297.pdf Specialty Fuses 17.5KV 31.5A 2"DIN BROWN RESIN SEAL