17250VA-24N-EA-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 172.7mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 261.3 CFM (7.32m³/min)
Width: 50.80mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 54.0dB
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)
Power (Watts): 21.6 W
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 17250VA-24N-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 172.7mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 261.3 CFM (7.32m³/min), Width: 50.80mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 54.0dB, Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa), Power (Watts): 21.6 W.