175GXMSJ100E
175GXMSJ100E Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 17.5KV 100E DIN FUSE
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 3.504" Dia x 21.142" L (89.00mm x 537.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA
Current Rating (Amps): 100 A
Voltage Rating - AC: 17.5 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 175GXMSJ100E Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 17.5KV 100E DIN FUSE, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 3.504" Dia x 21.142" L (89.00mm x 537.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA, Current Rating (Amps): 100 A, Voltage Rating - AC: 17.5 kV.
Weitere Produktangebote 175GXMSJ100E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
175GXMSJ100E 175GXMSJ100E Hersteller : Bussmann / Eaton bus-ele-ds-10638-mv-fuses-din-e-rated-5-5-38-kv-1388678.pdf Specialty Fuses 17.5kV 100A DIN E-Rated Med Voltage