175GXQSJ125E Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 17.5KV 125E DIN FUSE
Features: Indicating
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 3.504" Dia x 21.142" L (89.00mm x 537.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 125A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Transformer Protection
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA
Voltage Rating - AC: 17.5 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 175GXQSJ125E Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 17.5KV 125E DIN FUSE, Features: Indicating, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 3.504" Dia x 21.142" L (89.00mm x 537.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 125A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA, Voltage Rating - AC: 17.5 kVAC.
Weitere Produktangebote 175GXQSJ125E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
175GXQSJ125E 175GXQSJ125E Hersteller : Bussmann / Eaton bus-ele-ds-10638-mv-fuses-din-e-rated-5-5-38-kv-1388678.pdf Specialty Fuses 17.5kV 125A DIN E-Rated Med Voltage