Produkte > QUALTEK > 18-HD400B-C
18-HD400B-C Qualtek
18_series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLK 120LB 1.312'
Features: UV Resistant
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Screw Mount, Mounting Hole
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 120 lbs (54.43 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.300" (7.62mm)
Bundle Diameter: 4.30" (109.22mm)
Part Status: Obsolete
Length - Actual: 1.312' (400.00mm)
Length - Approximate: 15.75"
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18-HD400B-C Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLK 120LB 1.312', Features: UV Resistant, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Screw Mount, Mounting Hole, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 120 lbs (54.43 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.300" (7.62mm), Bundle Diameter: 4.30" (109.22mm), Part Status: Obsolete, Length - Actual: 1.312' (400.00mm), Length - Approximate: 15.75".