Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 1800BL18B200001E
1800BL18B200001E
1800BL18B200001E Johanson Technology Inc.
1800BL18B200.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 1.7GHZ-1.9GHZ 50/200 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.7GHz ~ 1.9GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 200Ohm