Produkte > KNOWLES SYFER > 1806J1000221MCRE01
1806J1000221MCRE01
1806J1000221MCRE01 Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 12dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Capacitance: 220 pF
Current: 300 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1806J1000221MCRE01 Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1806 (4516 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 12dB @ 100MHz, Height (Max): 0.051" (1.30mm), DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Capacitance: 220 pF, Current: 300 mA.