Produkte > NOVACAP > 1808B221K302NT
1808B221K302NT
1808B221K302NT Novacap
omm-Chip-X7R-16V-10kVdc-310656.pdf
Hersteller: Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF 3000V 10%
auf Bestellung 621 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808B221K302NT Novacap
Description: CAP CER 220PF 3KV X7R 1808, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Weitere Produktangebote 1808B221K302NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808B221K302NT 1808B221K302NT Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 220PF 3KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF