Produkte > KNOWLES SYFER > 1808J0258P20CFT
1808J0258P20CFT
1808J0258P20CFT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 1808
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 8.2 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808J0258P20CFT Knowles Syfer
Description: CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 1808, Tolerance: ±0.25pF, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 8.2 pF.