Produkte > KNOWLES SYFER > 1808J0630103JCT
1808J0630103JCT
1808J0630103JCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 63V C0G/NP0 1808
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808J0630103JCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 63V C0G/NP0 1808, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 63V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 10000 pF.