Produkte > KNOWLES SYFER > 1808J1K20471KXT
1808J1K20471KXT
1808J1K20471KXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 1.2KV X7R 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1200V (1.2kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 470 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808J1K20471KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 1.2KV X7R 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 1200V (1.2kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 470 pF.