Produkte > KNOWLES SYFER > 1808J6K00470KCR
1808J6K00470KCR
1808J6K00470KCR Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 6KV C0G/NP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808J6K00470KCR Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 6KV C0G/NP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 pF.