Produkte > KNOWLES SYFER > 1808JA250151JSTSYS
1808JA250151JSTSYS Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 150 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250151JSTSYS Knowles Syfer
Description: CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808, Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Capacitance: 150 pF.