Produkte > KNOWLES SYFER > 1808JA250331GGRU2X
1808JA250331GGRU2X Knowles Syfer
Enhanced-250Vac-305Vac-Safety-Certified
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250VAC C0GNP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Capacitance: 330 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250331GGRU2X Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250VAC C0GNP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Capacitance: 330 pF.