Produkte > KNOWLES SYFER > 1808JA250470KCTSP
1808JA250470KCTSP
1808JA250470KCTSP Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 47 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250470KCTSP Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 47 pF.