Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1808N103J201NT
1808N103J201NT
1808N103J201NT Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210 TO 1825 MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808N103J201NT Knowles Novacap
Description: 1210 TO 1825 MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 1808N103J201NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808N103J201NT 1808N103J201NT Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_C0G_16V_10kVdc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.01uF 5%