Produkte > KNOWLES > 1808N220J601NT
1808N220J601NT Knowles
Comm_Chip_C0G_16V_10kVdc-3076245.pdf
Hersteller: Knowles
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Capacitor
auf Bestellung 2998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808N220J601NT Knowles
Description: CAPACITOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 600V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote 1808N220J601NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808N220J601NT 1808N220J601NT Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAPACITOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 22 pF