Produkte > KNOWLES SYFER > 1808YA250331MXTSPU
1808YA250331MXTSPU
1808YA250331MXTSPU Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250V X7R 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 330 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808YA250331MXTSPU Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250V X7R 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 330 pF.