Produkte > KNOWLES SYFER > 1808YA250681JXTSP
1808YA250681JXTSP
1808YA250681JXTSP Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 680PF 250V X7R 1808
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808YA250681JXTSP Knowles Syfer
Description: CAP CER 680PF 250V X7R 1808, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 pF.