Produkte > KNOWLES SYFER > 1808YA250821KSTSYS
1808YA250821KSTSYS
1808YA250821KSTSYS Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 820PF 250VAC X7R 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 820 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808YA250821KSTSYS Knowles Syfer
Description: CAP CER 820PF 250VAC X7R 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Capacitance: 820 pF.