Produkte > KNOWLES SYFER > 1808YA255P60DGRSYX
1808YA255P60DGRSYX
1808YA255P60DGRSYX Knowles Syfer
Enhanced-250Vac-305Vac-Safety-Certified
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 5.6PF 250VAC C0GNP0 1808
Tolerance: ±0.5pF
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.195" L x 0.079" W (4.95mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 5.6 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808YA255P60DGRSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 5.6PF 250VAC C0GNP0 1808, Tolerance: ±0.5pF, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.195" L x 0.079" W (4.95mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Capacitance: 5.6 pF.