Produkte > KNOWLES SYFER > 1808YA256P80DCTSPU
1808YA256P80DCTSPU
1808YA256P80DCTSPU Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 6.8 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808YA256P80DCTSPU Knowles Syfer
Description: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 6.8 pF.