Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1812B104K401YTM
1812B104K401YTM
1812B104K401YTM Knowles Novacap
Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .1UF 400V 10% 1812
auf Bestellung 494 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812B104K401YTM Knowles Novacap
Description: 1210 TO 1825 MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 400V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 1812B104K401YTM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812B104K401YTM 1812B104K401YTM Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: 1210 TO 1825 MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 400V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
1812B104K401YTM 1812B104K401YTM Hersteller : Knowles Syfer Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc-1359205.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .1UF 400V 10% 1812