Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1812B104M801NX120T
1812B104M801NX120T
1812B104M801NX120T Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 800V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.120" (3.05mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812B104M801NX120T Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 800V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.120" (3.05mm), Capacitance: 0.1 µF.