Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1812B105K500CX100TM
1812B105K500CX100TM
1812B105K500CX100TM Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210 TO 1825 - HI CV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 1 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812B105K500CX100TM Knowles Novacap
Description: 1210 TO 1825 - HI CV, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote 1812B105K500CX100TM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812B105K500CX100TM Hersteller : Knowles Syfer X7R.aspx Knowles Acoustics 1.0UF 50V 10% 1812