Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1812B224K301CX100T-A
1812B224K301CX100T-A Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210 TO 1825 MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 300V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812B224K301CX100T-A Knowles Novacap
Description: 1210 TO 1825 MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 300V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote 1812B224K301CX100T-A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812B224K301CX100T-A Hersteller : Knowles X7R.aspx Knowles Acoustics .22UF 300V 10% 1812
Produkt ist nicht verfügbar
1812B224K301CX100T-A Hersteller : Knowles Syfer X7R.aspx Knowles Acoustics .22UF 300V 10% 1812