Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1812B473K102NX080T
1812B473K102NX080T
1812B473K102NX080T Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
auf Bestellung 176 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812B473K102NX080T Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Weitere Produktangebote 1812B473K102NX080T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812B473K102NX080T 1812B473K102NX080T Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Produkt ist nicht verfügbar
1812B473K102NX080T 1812B473K102NX080T Hersteller : Knowles Syfer Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc-1825486.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT