Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J0100154FCT
1812J0100154FCT
1812J0100154FCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.15UF 10V C0G/NP0 1812
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J0100154FCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.15UF 10V C0G/NP0 1812, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.