Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J1000334MXTE03
1812J1000334MXTE03
1812J1000334MXTE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 0.33 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J1000334MXTE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Capacitance: 0.33 µF.
Weitere Produktangebote 1812J1000334MXTE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812J1000334MXTE03 1812J1000334MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet-1316268.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 0.33uF 100v X7R 20% X2Y Filter