Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J1K00822JCR
1812J1K00822JCR
1812J1K00822JCR Knowles Syfer
an0034.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1812 1000V 8.20 NF 5% C0G/NP0 (1
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.125" (3.18mm)
Thickness (Max): 0.126" (3.20mm)
Capacitance: 8200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J1K00822JCR Knowles Syfer
Description: 1812 1000V 8.20 NF 5% C0G/NP0 (1, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.125" (3.18mm), Thickness (Max): 0.126" (3.20mm), Capacitance: 8200 pF.