Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > 1812J1K50223KXT
1812J1K50223KXT
1812J1K50223KXT Knowles Dielectric Labs
Knowles_StackiCapDatasheet.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 1500V 22.00 nF +/-10% X7R (2R1) Nickel Barrier 100% tin
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J1K50223KXT Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 0.022UF 1.5KV X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote 1812J1K50223KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812J1K50223KXT 1812J1K50223KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 0.022UF 1.5KV X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.022 µF