Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J2K50822KXR
1812J2K50822KXR
1812J2K50822KXR Knowles Syfer
an0034.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1812 2500V 8.20 NF 10% X7R (2R1)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 8200 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J2K50822KXR Knowles Syfer
Description: 1812 2500V 8.20 NF 10% X7R (2R1), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2500V (2.5kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 8200 pF.