Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J5000104KXR
1812J5000104KXR
1812J5000104KXR Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J5000104KXR Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.