Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J5000471JFT
1812J5000471JFT
1812J5000471JFT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1812
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 470 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J5000471JFT Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1812, Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 470 pF.