Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J6300223JXT
1812J6300223JXT
1812J6300223JXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.022UF 630V X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J6300223JXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.022UF 630V X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.022 µF.