Produkte > KNOWLES SYFER > 1812JA250221MSTSYS
1812JA250221MSTSYS
1812JA250221MSTSYS Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 220PF 250VAC X7R 1812
Tolerance: ±20%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.189" L x 0.126" W (4.80mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 220 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812JA250221MSTSYS Knowles Syfer
Description: CAP CER 220PF 250VAC X7R 1812, Tolerance: ±20%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.189" L x 0.126" W (4.80mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Capacitance: 220 pF.