Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1812N102M102NT
1812N102M102NT
1812N102M102NT Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 1000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812N102M102NT Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 1812N102M102NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812N102M102NT 1812N102M102NT Hersteller : Knowles Novacap knowles-1812N102M102NT-multilayer-ceramic-chip-capacitor-datasheet-specifications.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000PF 1KV 20% 1812
Produkt ist nicht verfügbar
1812N102M102NT 1812N102M102NT Hersteller : Knowles Syfer knowles_1812N102M102NT_multilayer_ceramic_chip_cap-3358669.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000PF 1KV 20% 1812