Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y0500444MXTE03
1812Y0500444MXTE03 Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.44UF 20% 50V 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 0.44 µF
Current: 50 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y0500444MXTE03 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.44UF 20% 50V 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.030" (0.75mm), Capacitance: 0.44 µF, Current: 50 mA.
Weitere Produktangebote 1812Y0500444MXTE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y0500444MXTE03 1812Y0500444MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 50V .44uF 20% X7R X2Y Filter