Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y1000103FAT
1812Y1000103FAT
1812Y1000103FAT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.01UF 100V C0G/NP0 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y1000103FAT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.01UF 100V C0G/NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.