Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > 1812Y1000224MXTE03
1812Y1000224MXTE03 Knowles Dielectric Labs
X2Y-Filters.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
auf Bestellung 1282 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y1000224MXTE03 Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 0.22UF 100V X7R 1812, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote 1812Y1000224MXTE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y1000224MXTE03 1812Y1000224MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters.aspx Description: CAP CER 0.22UF 100V X7R 1812
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 0.22 µF