Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y1000272MCRE03
1812Y1000272MCRE03
1812Y1000272MCRE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1812
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2700 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y1000272MCRE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1812, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 2700 pF.