Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y1K20103MXT
1812Y1K20103MXT
1812Y1K20103MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1200V (1.2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y1K20103MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1200V (1.2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 10000 pF.