Produkte > AVX > 18255C184KAT2A
18255C184KAT2A
18255C184KAT2A AVX
X7RDielectric-777024.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .18uF X7R 1825 10% Tol
auf Bestellung 3000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18255C184KAT2A AVX
Description: CAP CER 0.18UF 50V X7R 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.18 µF.
Weitere Produktangebote 18255C184KAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18255C184KAT2A 18255C184KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 0.18uF 50V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
18255C184KAT2A 18255C184KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 0.18UF 50V X7R 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
Produkt ist nicht verfügbar
18255C184KAT2A 18255C184KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .18uF X7R 1825 1 0% Tol