Produkte > KNOWLES SYFER > 1825J1K50223KXT
1825J1K50223KXT
1825J1K50223KXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.022UF 1.5KV X7R 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825J1K50223KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.022UF 1.5KV X7R 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.022 µF.