Produkte > KNOWLES SYFER > 1825J2K00562KXT
1825J2K00562KXT
1825J2K00562KXT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 5600PF 2KV X7R 1825
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 5600 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825J2K00562KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 5600PF 2KV X7R 1825, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 5600 pF.
Weitere Produktangebote 1825J2K00562KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825J2K00562KXT 1825J2K00562KXT Hersteller : Knowles Dielectric Labs Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1825 2000V 5.60 nF +/-10% X7R (2R1) Nickel Barrier 100% tin