Produkte > KNOWLES SYFER > 1825J5K00330KCT
1825J5K00330KCT
1825J5K00330KCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 33PF 5KV C0G/NP0 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 33 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825J5K00330KCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 33PF 5KV C0G/NP0 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 33 pF.