Produkte > KNOWLES SYFER > 1825J6K00330FCR
1825J6K00330FCR
1825J6K00330FCR Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 33PF 6KV C0G/NP0 1825
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 33 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825J6K00330FCR Knowles Syfer
Description: CAP CER 33PF 6KV C0G/NP0 1825, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 33 pF.